Špecialista účtovania a reportovania

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závisí od preukázaných skúseností a vedomostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. zodpovednosť za účtovanie a finančný reporting materskej spoločnosti,
2. účtovanie podľa lokálnych GAAP a medzinárodných účtovných štandardov IFRS, - skúsenosť vítaná
3. fakturácia skupinových nákladov podľa interných smerníc,
4. spolupráca so skupinovými audítormi,
5. zodpovednosť za mesačné uzávierky a reporty skupiny,
6. Účtovanie, cash manažment a rozpočtovanie pre materskú spoločnosť (5 zamestnancov),
7. príprava finančných analýz,
8. 2-3 krát mesačne do Rakúska,
9. znalosť anglického jazyka je nutná,
10. prax v účtovaní

  • pružný pracovný čas
  • 2 sickday/rok
  • 2 dni home office / mesiac
  • 2 dni voľna/rok nad rámec Zákonníka práce
  • štvrťročné prémie vo výške do výšky 150 Eur po splnení stanovených podmienok
  • 13.plat
  • strava v hodnote 1 Eur/obed
  • zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 1,3% - 3% v závislosti od veku a vykonávaného druhu práce
  • iné požiadavky budú prediskutované na osobnom pohovore

Životopis nám, prosím, pošlite v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, audítorstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2-3 roky

komunikatívny
analytický
precízny
spolupracujúci
podporujúci
tímový hráč

PPC Čab a.s. je technologickým lídrom a výrobcom moderných porcelánových elektrických izolátorov na vonkajšie vedenia, rozvodné stanice a elektrostatické odlučovače. Na trhu elektrotechnického porcelánu pôsobíme už od roku 1955, od roku 2017 sme súčasťou skupiny PPC Insulators a od roku 2022 sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie ITG s celosvetovou pôsobnosťou.

V súčasnosti PPC Čab, a.s. zamestnáva takmer 150 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch. Či už sa jedná o špecialistov v oblasti dizajnu, technológie alebo výroby samotnej. PPC Čab poskytuje priestor na rozvoj a získavanie skúseností v početných oblastiach súvisiacich s výrobou a predajom elektrokeramických izolátorov na lokálnej a medzinárodnej úrovni.

Našimi prioritami je porozumieť potrebám zákazníkov a napĺňať ich požiadavky.

Vo vzťahu k zamestnancom uplatňujeme úctu, prejavujeme záujem o ich názory a v informovaní sme transparentní.
Ambíciou PPC ČAB je upevňovať lojalitu svojich súčasných zamestnancov a zároveň byť atraktívnym zamestnávateľom pre talenty.

Ilustračné video znázorňuje, ako prebieha výroba elektrických izolátorov.
Video z nášho výrobného závodu:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4389156  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac