Špecialista preventívnej údržby

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
po dohode
1 400 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda je stanovená na základe skúseností a vedomostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánuje a koordinuje činnosti údržby, aktívne vyhľadáva, identifikuje a rieši projekty v preventívnej údržbe s cieľom neustáleho zlepšovania technického stavu strojov a zariadení v rámci platných technických noriem, legislatívnych požiadaviek a štandardov výrobného závodu,
  • dohliada na činnosť pracovníkov údržby a externých dodávateľov počas generálnych opráv v rámci preventívnej a korektívnej údržby strojov a zariadení,
  • sleduje kontrolné položky zamerané na informovanie o efektivite a stave strojov a zariadení so zameraním na MTBF a MTTR, vyhodnocuje ich trendy a navrhuje prístupy/definuje projekty na ich zefektívnenie,
  • realizuje projekty so zameraním na vyriešenie koreňových príčin problémov, zabránenie opakovania a implementácie preventívnych opatrení,
  • pripravuje a vykonáva podporu pre nákup externých služieb a náhradných dielov pre výrobné zariadenia,
  • meria a analyzuje namerané údaje v rámci prediktívnej a preventívnej údržby s cieľom predchádzať a minimalizovať poruchy strojov a zariadení a priebežne monitoruje ich technický stav,
  • analyzuje a navrhuje činnosti s cieľom identifikovať možnosti znižovania opakujúcich sa porúch strojov a zariadení,
  • navrhuje modifikáciu dodávaných náhradných dielov s cieľom znižovať náklady, zlepšovať kvalitu a skrátiť dodacie lehoty náhradných dielov

  • pružný pracovný čas
  • 2 sickday/rok
  • 2 dni voľna/rok nad rámec Zákonníka práce
  • štvrťročné prémie vo výške do výšky 150 Eur po splnení stanovených podmienok
  • 13.plat
  • strava v hodnote 0,90 Eur/obed
  • zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 1,3% - 3% v závislosti od veku a vykonávaného druhu práce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov

analytické myslenie, spoľahlivosť, precíznosť, vnútorná stabilita, praktické myslenie

PPC Čab a.s. je technologickým lídrom a výrobcom moderných porcelánových elektrických izolátorov na vonkajšie vedenia, rozvodné stanice a elektrostatické odlučovače. Na trhu elektrotechnického porcelánu pôsobíme už od roku 1955, od roku 2017 sme súčasťou skupiny PPC Insulators a od roku 2022 sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie ITG s celosvetovou pôsobnosťou.

V súčasnosti PPC Čab, a.s. zamestnáva takmer 150 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch. Či už sa jedná o špecialistov v oblasti dizajnu, technológie alebo výroby samotnej. PPC Čab poskytuje priestor na rozvoj a získavanie skúseností v početných oblastiach súvisiacich s výrobou a predajom elektrokeramických izolátorov na lokálnej a medzinárodnej úrovni.

Našimi prioritami je porozumieť potrebám zákazníkov a napĺňať ich požiadavky.

Vo vzťahu k zamestnancom uplatňujeme úctu, prejavujeme záujem o ich názory a v informovaní sme transparentní.
Ambíciou PPC ČAB je upevňovať lojalitu svojich súčasných zamestnancov a zároveň byť atraktívnym zamestnávateľom pre talenty.

Ilustračné video znázorňuje, ako prebieha výroba elektrických izolátorov.
Video z nášho výrobného závodu:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3928692  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac