Upratovačka

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
PPC Čab A.S., Nové Sady-Lahne
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50 + prípatky a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čistenie, leštenie a utieranie nábytku a vybavenia od prachu
- vysýpanie smetných košov
- umývanie dverí a radiátorov
- ometanie stien a stropov
- zametanie a umývanie podláh, dlažieb a exteriérových povrchov
- umývanie okien, sklených výplní dverí a ostatných sklených povrchov
- čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických
potrieb
- vykonávanie ďalších prác súvisiacich s pracovnou činnosťou útvaru
podľa nariadenia vedúceho útvaru

- mesačné odmeny: 0,30 Eur/každá odpracovaná hodina
- poskytnutie dochádzkovej prémie 70 Eur/mesiac v prípade odpracovaného
celého mesiaca
- 13. plat
- zaujímavý príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prvá slovenská porcelánka, ktorá zahájila výrobu technického porcelánu 16. marca 1955 v obci Čab. Po privatizácii v roku 1991 závod pôsobil na trhu pod názvom skupiny CERAM s pestrým portfóliom výrobkov - nízko a vysokonapäťových izolátorov. Od decembra 2005 je výrobnou spoločnosťou so zahraničnou kapitálovou účasťou skupiny PPC Insulators.
Sme jedinečná výrobná spoločnosť na slovenskom a európskom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PPC Čab, a.s.
Čab 268
95124 Nové Sady
ID: 3462554   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50 + prípatky a benefity