Operátor výroby/ Výrobný pracovník (Ref. č.: Výroba_12_2018)

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
01.01.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálna práca na výrobnom stredisku podľa Tvojich schopností a zručností v nepretržitej prevádzke (aj nočná práca)
My Ťa zaškolíme a pomôžeme Ti s adaptáciou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástup 3,50 Eur/ hod po zaškolení 3,65 Eur/hod.

- dochádzková prémia vo výške 30 Eur/mesiac pri splnenej podmienke odpracovaného
celého mesiaca
- mesačné odmeny do výšky 1,20 Eur/každá odpracovaná hodina v prípade splnenia
podmienok
- 13. plat
- 37,5-hodinový týždenný pracovný čas
- práca v nepretržitej prevádzke v 12-hodinových turnusoch
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu
- zaujímavý príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Životopis je potrebné zaslať elektronickou poštou, prípadne klasickou poštou. Kontaktujeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nevyžaduje sa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegov, ktorí posilnia náš tím, majú chuť pracovať v tradičnom výrobnom prostredí, radi sa vzdelávajú, sú zodpovední a dôslední.

Po zaučení je možnosť prejsť aj na inú výrobnú pozíciu.

Prvá slovenská porcelánka, ktorá zahájila výrobu technického porcelánu 16. marca 1955 v obci Čab. Po privatizácii v roku 1991 závod pôsobil na trhu pod názvom skupiny CERAM s pestrým portfóliom výrobkov - nízko a vysokonapäťových izolátorov. Od decembra 2005 je výrobnou spoločnosťou so zahraničnou kapitálovou účasťou skupiny PPC Insulators.
Sme jedinečná výrobná spoločnosť na slovenskom a európskom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PPC Čab, a.s.
Čab 268
95124 Nové Sady
ID: 3336838   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástup 3,50 Eur/ hod po zaškolení 3,65 Eur/hod.