Operátor výroby/ Výrobný pracovník (Ref. č.: Výroba_12_2018)

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástup 3,50 Eur/ hod po zaškolení 3,65 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálna práca na výrobnom stredisku podľa Tvojich schopností a zručností v nepretržitej prevádzke (aj nočná práca)
My Ťa zaškolíme a pomôžeme Ti s adaptáciou

- dochádzková prémia vo výške 30 Eur/mesiac pri splnenej podmienke odpracovaného
celého mesiaca
- mesačné odmeny do výšky 1,20 Eur/každá odpracovaná hodina v prípade splnenia
podmienok
- 13. plat
- 37,5-hodinový týždenný pracovný čas
- práca v nepretržitej prevádzke v 12-hodinových turnusoch
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu
- zaujímavý príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Životopis je potrebné zaslať elektronickou poštou, prípadne klasickou poštou. Kontaktujeme iba vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nevyžaduje sa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegov, ktorí posilnia náš tím, majú chuť pracovať v tradičnom výrobnom prostredí, radi sa vzdelávajú, sú zodpovední a dôslední.

Po zaučení je možnosť prejsť aj na inú výrobnú pozíciu.

Prvá slovenská porcelánka, ktorá zahájila výrobu technického porcelánu 16. marca 1955 v obci Čab. Po privatizácii v roku 1991 závod pôsobil na trhu pod názvom skupiny CERAM s pestrým portfóliom výrobkov - nízko a vysokonapäťových izolátorov. Od decembra 2005 je výrobnou spoločnosťou so zahraničnou kapitálovou účasťou skupiny PPC Insulators.
Sme jedinečná výrobná spoločnosť na slovenskom a európskom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PPC Čab, a.s.
Čab 268
95124 Nové Sady

Kontakt

ID: 3336838   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástup 3,50 Eur/ hod po zaškolení 3,65 Eur/hod.