Recepčný/recepčná

PPA Invest s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Štrba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
hneď
1 200 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie podľa výkonu a spokojnosti vedenia hotela - s príplatkami a odmenami možnosť zárobku až do výšky 1.200 EUR netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná činnosť recepcie (práca s hosťami, rezervácie ubytovania, telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi, check-in a check-out hostí; rezervačné portály Booking.com, Zľavomat, HRS, Bookio a iné..)
- príprava základných podkladov pre účtovníctvo
- inventarizácia tovaru recepcie a pokladní
- rezervácia masáží pre wellness
- vytváranie marketingových ponúk pre hostí
- znalosť rezervačného systému HOREC a užívateľské znalosti obsluhy PC
- pomoc pri tvorbe pobytových balíčkov
- operatívne riešenie vzniknutých situácií

- práca v príjemnom prostredí novovybudovaného hotelového rezortu ARIETES MARMONT RESORT **** vo Vysokých Tatrách
- možnosť profesijného postupu
- odmeny v závislosti od merateľných výsledkov

Životopisy v slovenčine posielajte prosím na emailovú adresu [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Recepčný/Recepčná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hotelový software - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Recepčný/recepčná - prax v zahraničí a živnosť výhodou

Počet rokov praxe

1

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- zručnosť
- flexibilnosť
- ochota pracovať
- organizačné schopnosti
- dôslednosť a precíznosť
- prax v zahraničí výhodou

Sme spoločnosť , ktorej dcérske spoločnosti podnikajú v oblasti cestovného ruchu, developmentu, online predaja. Prevádzkujeme 4* hotelový komplex vo Vysokých tatrách, venujeme sa developerským rekreačným projektom ako aj online predaju produktov z oblasti kúrenárskej techniky a solárnych technológií.
ID: 4340706  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac