Vedúci sekcie gastro (F&B manažér, šéfkuchár)

PPA Invest s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Štrba
Druh pracovného pomeru
živnosť
1.4.2021, prípadne 1.5.2021 v závislosti od pandemickej situácie
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac- mzda uvádzaná pre uchádzačov živnostníkov - možné odmeny v závislosti od merateľných výkonov a spokojnosti - možnosť aj trvalého pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné činnosti týkajúce sa zahájenia prevádzky časti gastro - kalkulácie, povolenia týkajúce sa gastroprevádzky a pod.
- komunikácia s dodávateľmi
- realizácia a vyhodnocovanie tendrov
- uzatváranie zmlúv a objednávok
- organizácia a príprava eventov
- plánovanie ľudských zdrojov v časti gastro a predpokladaných nákladov vzhľadom na sezónnosť a obsadenosť
- efektívne riadenie, organizovanie a rozdeľovanie úloh F&B tímu
- kontroling, checklisty a kontrola kvality práce
- spolupráca na príprave menu, sezónnych menu, marketingových akcií
- tvorba receptúr, kalkulačných listov a interných smerníc a kontrola správneho
uvedenia v praxi
- sledovanie a aplikovanie trendov v praxi
- systémové riadenie zásob
- dodržiavanie HACCP
- príprava jedál, výpomoc kuchárom v prípade potreby

- práca v novom hotelovom zariadení v príjemnom kolektíve
- hotelovo-apartmánový komplex vo Vysokých Tatrách

Svoj životopis prosím posielajte na emailovú adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.3.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

F&B manažér/šéfkuchár

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie a prax v odbore
- flexibilnosť
- zodpovednosť a precíznosť
- komunikatívnosť
- priateľská povaha
- lojálnosť

Spoločnosť vlastniaca nový hotelovo-apartmánový komplex MARMONT v Tatranskej Štrbe.

Vihorlatská 3122/40
040 01 Košice - mestská časť Sever

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Lukáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4029371  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac