PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Manažér nákupu

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 1.100€ + 20% mesačné prémie + odmeny podľa hodnotenia zákaziek (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • realizácia domáceho a zahraničného nákupu s dôrazom na cenu, termíny dodania a
kvalitu
  • vytváranie objednávok a ich následné spracovávanie v systéme
  • sledovanie a kontrola termínov dodania a prípadné urgovanie dodávateľov
  • riešenie procesu nákupu od objednania až po dodanie materiálu na miesto určenia
  • riešenie prípadných reklamácií smerom na dodávateľa
  • úzka spolupráca s viacerými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • vyjednávanie obchodných a dodacích podmienok s dodávateľmi
  • aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov
  • ostatné administratívne práce podľa potreby a požiadaviek nadriadených

  • flexibilný pracovný čas
  • podľa dohody možnosť pracovať 1 deň v týždni home office
  • príspevok na dochádzanie do zamestnania
  • dotované stravné v maximálnej výške
  • príspevok zamestnávateľa na rekreáciu
  • príspevok od firmy na detskú rekreáciu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • karta MULTISPORT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod/nákup

Počet rokov praxe

1

  • samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
  • ochota v prípade potreby robiť aj nad rámec pracovnej doby
  • disciplína, dôslednosť, proaktívny prístup
  • zmysel pre detail, presnosť, systematickosť
  • dobrý time manažment a schopnosť zameriavať sa na priority
  • znalosti elektro-materiálu veľkou výhodou nie podmienkou

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4840442  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac