PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Skladník Maďarsko - Nyíregyháza

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Níreďháza, Maďarsko
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 000 - 1 750 EUR/mesiaczákladná mzda od 1000€ - 1300€ + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta. K mzde prislúchajú aj diéty: 39€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a spoľahlivého skladníka do Maďarska!

Pokiaľ ti nerobí problém cestovať na týždenné turnusy, máme pre teba zaujímavú pracovnú ponuku.

Tvojou úlohou bude zabezpečiť plynulý chod skladu a efektívnu manipuláciu s materiálom.

Tvoje zodpovednosti budú zahŕňať:

+ Preberanie a kontrola dodávok: Preberieš objednaný tovar od prepravcu a dôkladne skontroluješ dodávku podľa dodacieho listu.
+ Skladovanie a manipulácia s materiálom: Zabezpečíš vykládku a správne uloženie materiálu v sklade, pripravíš dodávky a zhromaždíš príslušnú dokumentáciu.
+ Evidencia a administratíva: Vedieš presnú evidenciu dodávok a súvisiacu skladovú administratívu podľa interných predpisov, vykonávaš fyzické inventúry a podieľaš sa na vstupnej kontrole.
+ Výdaj materiálu: Pripravíš materiál podľa požiadaviek a zabezpečíš jeho výdaj zo skladu.
+ Správa náradia a OOPP: Výdaj a prijímanie náradia, sledovanie stavu a spolupráca pri pravidelných revíziách, ako aj zabezpečenie a vydanie požadovaných OOPP.

Čo očakávame:

+ Spoľahlivosť a zodpovednosť: Hľadáme skladníka, ktorý si plní svoje úlohy s presnosťou a spoľahlivosťou.
+ Manuálna zručnosť: Si manuálne zručný a fyzická práca ťa baví.
+ Time - manažment: Vieš si zmenežovať čas tak, aby boli všetky úlohy spravené efektívnym spôsobom.
+ Záujem a schopnosť učiť sa: Máš záujem o neustále zdokonaľovanie sa.

Čo ponúkame:

+ Zabezpečíme a uhradíme ti ubytovanie aj dopravu do práce
+ Príležitosť cestovať a podieľať sa na zaujímavých zahraničných projektoch
+ Možnosť kariérne rásť

Pokiaľ ťa pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis.

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/deň,
príspevok na dopravu,
príspevok na DDS,
flexibilný pracovný čas,
deň zdravia, športový deň, BETÓN párty, vianočný večierok,
firemné akcie, eventy a teambuildingy,
deň voľna navyše pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti
elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO
s.r.o.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať
požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4795545  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac