PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Facility manažér

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
1 900 - 2 200 EUR/mesiacNástupný plat začína na úrovni od 1 900,- € brutto do 2 200,- € a odvíja sa od kvalifikačných zručností kandidáta. Pri úspešnom ukončení projektov získavate ešte nad rámec tejto mzdy projektové odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si komunikatívny, flexibilný, samostatný a máš minimálne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania ponúkame ti stabilnú prácu v našej spoločnosti.

Náplň práce:
  • Správu pridelených objektov a zariadení (logistický park)
  • Manažment zverených projektov
  • Návrhy technických riešení pri realizácii investičných akcií, kontrola dodávok v súlade s
projektovou dokumentáciou a dodržiavania postupu prác a termínov realizovaných
dodávateľmi
  • Riadenie a optimalizácia procesov na zákazkách Plánovanie a koordinácia odborných
prehliadok a servisov
  • Starostlivosť o zverených klientov a komunikácia dodávateľmi
  • Participácia na riešení požiadaviek klientov
  • Vytváranie cenových ponúk, analýz, reporting

Prácu v úspešnej spoločnosti s možnosťou osobného a profesného rastu so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením.
  • Po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby - k dispozícii služobné motorové vozidlo
  • Príspevok do 3 piliera - DDS
  • Stravné hradené v plnej miere hradené zamestnávateľom aktuálne 7,80 €
  • Príspevok na dopravu do zamestnania - v prípade, že zamestnanec nemá k dispozícii
MV
  • Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, odborné vzdelávanie
  • Zvyšné benefity skupiny PPA CONTROLL budú upresnené počas pohovoru

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

www.ppapower.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pokiaľ sa chceš k nám pridať, nesmie ti chýbať
technické a analytické myslenie.
Odborná spôsobilosť podľa § 21 vyhl. č. 508/2009 – výhodou
Obchodné a ekonomické vedomosti – výhodou

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4790235  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac