PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Programátor SCADA - Junior

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacOd 1200€ + 15% variabilná mesačná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového Junior SCADA programátora s chuťou kariérne rásť!

Čo bude tvojou náplňou práce?
+ Budeš sa podieľať na návrhu štruktúry SCADA systémov pozostávajúceho z dizajnu vizualizácie podľa ergonomických princípov, konfigurácie archivačného systému
a konfigurácie komunikácií SCADA systému.
+ Čaká ťa programovanie vizualizácie, ale aj oživovanie a skúšanie SCADA systémov v rôznych priemyselných a infraštruktúrnych projektoch.
+ Ak vieš ponúknuť technickú podporu a poradenstvo či už zákazníkom alebo aj pri vytváraní cenových ponúk, si práve ten, koho hľadáme!

Čo od teba očakávame?
+ Zodpovednosť a precíznosť pri práci: Potrpíš si na detaily a presnosť.
+ Ochotu vzdelávať sa, učiť sa nové veci a napredovať.
+ Tímového ducha: Je pre nás dôležité, aby si vedel prispievať k spoločnému cieľu.
+ Analytické myslenie: Ak vieš riešiť problémy a hľadať inovatívne riešenia, si u nás správne.

Čo Ti ponúkame?
+ Príjemné pracovné prostredie a najlepší tím, od ktorého máš možnosť sa veľa naučiť.
+ Kariérny rast: Budeš mať príležitosť posúvať sa a rásť vyššie.
+ Mnoho iných benefitov, ktoré Ti radi povieme na osobnom stretnutí.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis.

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
flexibilná pracovná doba,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/deň,
bezplatné parkovanie,
príspevok na dopravu,
príspevok na rekreáciu zamestnanca a na detské rekreácie,
príspevok na DDS,
deň zdravia, športový deň, BETÓN párty, vianočný večierok,
firemné akcie, eventy a teambuildingy,
deň voľna a príspevok pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
školský a mikulášsky balíček pre deti,
referral program,
odmeny pri pracovných a životných jubileách,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, automatizácia alebo elektrotechnika výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Základy
TCP/IP - Základy
Programovanie v Microsoft .NET - Základy
SQL - Základy
Znalosť SCADA Systémov - Základy
AVEVA InTouch/Historian - Základy
WinCC - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti
elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO
s.r.o.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať
požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4744401  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac