PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Elektromontér

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 850 EUR/mesiaczákladná mzda od 1000 - 1400€/mesiac + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu elektromontérov!
Pozícia je vhodná aj pre absolventov, preto sa netreba ničoho obávať, radi ťa do všetkého zaučíme!

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

+ Budeš vykonávať práce súvisiace s montážnymi a demontážnymi činnosťami na príslušnej zákazke podľa svojej kvalifikácie a schopností (montáž káblových trás, pokládka káblov, ukončovanie a zapájanie, montáž rozvádzačov, montáž zariadení SKR a iné zaujímavé súvisiace činnosti)
+ Budeš zodpovedať za správne pripojenie zariadení podľa projektovej dokumentácie a prípadné nezhody zaznačíš a oznámiš svojmu nadriadenému
+ Budeš zapájať silové a ovládacie vodiče v rozvádzačoch
+ Naučíš sa pracovať podľa technických výkresov, špecifikácií a projektovej dokumentácie,
a budeš zodpovedať za správne prepojenia zariadení podľa tejto dokumentácie.

Čo od teba očakávame?

+ Potešíme sa tvojej skúsenosti z oblasti montážnych činností
+ Odbornú spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009 §21
+ Znalosť anglického jazyka bude výhodou, ale nie podmienkou
+ Vyžadujeme nielen manuálnu zručnosť, ale aj zodpovedný prístup k práci
+ Vaša ochota cestovať je absolútnou nevyhnutnosťou - môžete sa stať súčasťou tímu, ktorý odhaľuje nové horizonty a prekonáva hranice - a to doslova :)

Čo ponúkame?

+ Kariérny rast: Možnosť rozvíjať svoje odborné zručnosti v oblasti elektro.
+ Tímová spolupráca: Príležitosť byť súčasťou tímu, od ktorého sa veľa naučíš.
+ Podpora a rozvoj: Možnosť odbornej podpory a osobného rastu v našej spoločnosti.

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/ deň,
príspevok na dopravu,
príspevok na DDS,
flexibilný pracovný čas,
deň zdravia, športový deň,
deň voľna navyše pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4706708  Dátum zverejnenia: 20.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac