PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Support project manager - zahraničie

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacod 1200€ + 15% variabilná mesačná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu + diéty v závislosti od krajiny + príplatky za projekt. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pripravený prekročiť hranice a byť súčasťou niečoho veľkého? Hľadáme nového kolegu, ktorý sa chce pripojiť k nášmu tímu ako support projektový manažér pre naše zahraničné zákazky.

Čo budete robiť:

+ Vypracovávanie harmonogramu prác: Budete zodpovedný za detailné plánovanie našich projektov a vytváranie jasného a realistického harmonogramu.
+ Kontrola dodržiavania harmonogramu a rozpočtu: Vašou úlohou bude zabezpečiť, aby sme boli vždy v správnom čase a rozpočte, bez kompromitovania kvality.
+ Riadenie, plánovanie a kontrola projektov: Budete mať kľúčovú úlohu pri riadení a koordinácii projektov od začiatku do konca.
+ Analýzy a štatistiky: Pomocou analýz a štatistík budete identifikovať oblasti na zlepšenie a pomôžete nám rásť.
+ Cost controlling: Zabezpečíte efektívne riadenie nákladov, aby sme boli konkurencieschopní a zároveň zabezpečili kvalitu.
+ Spravovanie dokumentácie: Budete sa podieľať na spravovaní dokumentácie, aby sme boli vždy pripravení na akúkoľvek výzvu.

Požiadavky:

+ Ochota cestovať: Zahraničné projekty sú našou špecialitou. Hľadáme ľudí do Anglicka, Nemecka alebo Maďarska.
️+ Aktívna komunikácia v anglickom jazyku: Komunikácia je kľúčom k našej medzinárodnej úspešnosti.

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pošlite nám svoje CV!

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/deň,
príspevok na dopravu,
príspevok na DDS,
flexibilný pracovný čas,
deň zdravia, športový deň, BETÓN párty, vianočný večierok,
firemné akcie, eventy a teambuildingy,
deň voľna navyše pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti
elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO
s.r.o.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať
požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

  • silné organizačné schopnosti
  • silné komunikačné schopnosti
  • time management
  • ochota cestovať
  • ochota vzdelávať sa

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4621741  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac