PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Elektromontér - výroba rozvádzačov

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
900 - 1 970 EUR/mesiaczákladná mzda od 900 - 1450€ + 15 % mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu. Finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručného elektromontéra, ktorý chce byť súčasťou nášho tímu.

Tvoje zodpovednosti:

+ Montáž rozvádzačov: Zabezpečuješ montáž elektrických rozvádzačov podľa technických špecifikácií.
+ Skúsenosti s výrobou: Máš skúsenosti s prácou v elektro výrobe a poznáš procesy spojené s výrobou rozvádzačov.
+ Precíznosť a dôslednosť: Pracuješ dôsledne a s presnosťou, dbáš na kvalitu vykonanej práce.

Čo očakávame:
+ Zručnosti v elektromontáži: Máš skúsenosti s elektromontážou a poznáš rôzne typy elektrických zariadení.
+ Pracovný enthusiasmus: Máš pozitívny prístup k práci, si ochotný učiť sa novým veciam a prispievať k tímovej atmosfére.
+ Zodpovednosť a bezpečnosť: Pristupuješ k práci zodpovedne a dbáš na bezpečnostné postupy.

Čo ponúkame:
+ Kariérny rast: Možnosť rásť a rozvíjať sa v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
+ Tímová spolupráca: Príjemné pracovné prostredie a tímovú spoluprácu, kde sa cenia tvoje nápady a inovácie.
+ Moderné vybavenie: Prácu s moderným vybavením a technológiami v oblasti elektromontáže.

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/deň,
príspevok na dopravu,
príspevok na DDS,
flexibilný pracovný čas,
deň zdravia, športový deň, BETÓN párty, vianočný večierok,
firemné akcie, eventy a teambuildingy,
deň voľna navyše pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti
elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO
s.r.o.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať
požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4615458  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac