PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Technicko - administratívny pracovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Maďarsko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200 € + stravné (diéty 39€/deň) podľa zákona o cestovných náhradách pri zahraničných pracovných cestách + variabilná zložka mzdy. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu elektro projektanta! Práca v našom projekčnom tíme ti ponúka jedinečnú možnosť rozvíjať svoje zručnosti a zapájať sa do zaujímavých projektov v oblasti elektrických inštalácií.

Tvoje zodpovednosti:

+ Kreslenie a projektovanie: Vypracúvaš časti projektu pod priamym vedením projektantov, vrátane konštrukčných a dispozičných výkresov.
+ Detaily elektrických zariadení: Tvoríš detaily pre umiestnenie elektrických zariadení, riešiš káblové trasy a zapracovávaš skutočný stav na stavbe do výkresov.
+ Komunikácia a koordinácia: Konzultuješ riešenia s klientmi a inými oddeleniami spoločnosti, dodržiavaš technické normy a podmienky zákazníka.
+ Kvalita a profesionalita: Zabezpečuješ vysokú kvalitu projektovej dokumentácie, zodpovedáš za každý detail a dodržiavanie zásad kvality.

Čo očakávame:

+ Ochotu vzdelávať sa: Sme presvedčení, že vedomosti sú kľúčom k úspechu.
+ Zodpovednosť a samostatnosť: Očakávame od teba schopnosť prevziať zodpovednosť za svoje úlohy, pracovať samostatne a byť flexibilný v rôznych pracovných situáciách.
+ Dôslednosť a presnosť: Aj najmenšie detaily majú veľký význam a očakávame od teba precíznosť v tvojej práci.

Čo ponúkame:

+ Vzdelávanie a rast: Práca s tímom skúsených odborníkov, kde máš príležitosť hĺbkovo sa venovať projektovaniu elektrických inštalácií.
+ Cestovanie: Príležitosť cestovať do zahraničia, spoznávať nové kultúry a pracovať na medzinárodných projektoch. Pri tomto projekte máme nastavený turnus: Odchádzaš z miesta bydliska v SR v pondelok, aby si sa vrátil domov v piatok, s voľným víkendom na oddych.
+ Ubytovanie a stravné: Spoločnosť zabezpečuje ubytovanie a dopravu do miesta práce, vrátane stravného podľa platných zákonov.

Ak ťa pozícia zaujala, neváhaj a pošli nám svoje CV!

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/deň,
príspevok na dopravu,
príspevok na DDS,
flexibilný pracovný čas,
deň zdravia, športový deň, BETÓN párty, vianočný večierok,
firemné akcie, eventy a teambuildingy,
deň voľna navyše pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti
elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO
s.r.o.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať
požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4552115  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac