PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Revízny technik vo výrobe rozvádzačov - Bratislava

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda od 1400 - 2050€ + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného revízneho technika do výroby rozvádzačov!

Čo bude Tvojou náplňou práce?

+ Odborné prehliadky a skúšky: Zabezpečuješ odborné prehliadky a skúšky vo výrobe rozvádzačov v súlade s platnou legislatívou.
+ Kontrola výroby: Vykonávaš detailné kontroly a skúšky rozvádzačov počas rôznych fáz výroby, dodržiavajúc technologickú dokumentáciu.
+ Dokumentácia: Zabezpečuješ kompletnú dokumentáciu prehliadok a skúšok vrátane osvedčení a vyhlásení.
+ Funkčné skúšky: Spolupracuješ pri vykonávaní funkčných skúšok rozvádzačov po ukončení výroby, zabezpečujúc ich spoľahlivé fungovanie.
+ Technické kontroly: Pravidelne vykonávaš technické kontroly na zrealizovaných zákazkách a zabezpečuješ príslušnú dokumentáciu podľa Vyhlášky 508/2009 Z.z.

Čo od Teba očakávame:

+ Odbornú spôsobilosť §24 Vyhláška 508/2009 Z.z. v rozsahu do 1000V
+ Presnosť a dôkladnosť pri práci

Čo Ti ponúkame:

+ Odborný a kariérny rast
+ Množstvo iných benefitov, o ktoré sa radi s tebou podelíme na pracovnom pohovore

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/deň,
bezplatné parkovanie,
príspevok na dopravu,
príspevok na rekreáciu zamestnanca a na detské rekreácie,
príspevok na DDS,
deň zdravia, športový deň, BETÓN párty, vianočný večierok,
firemné akcie, eventy a teambuildingy,
deň voľna a príspevok pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
školský a mikulášsky balíček pre deti,
referral program,
odmeny pri pracovných a životných jubileách,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti
elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO
s.r.o.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať
požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4543174  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac