PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Key Account Manager

PPA CONTROLL, a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2023
1 700 - 2 200 EUR/mesiacNástupný plat začína na úrovni od 1 700,- € brutto do 2 200,- € a odvíja sa od kvalifikačných zručností kandidáta. Pri úspešnom ukončení projektov získavate ešte nad rámec tejto mzdy projektové odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si komunikatívny, flexibilný, samostatný a máš minimálne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania ponúkame ti stabilnú prácu v našej spoločnosti.
Náplň práce:
  • Poskytovanie komplexných služieb v energetike
  • Manažment zverených zákaziek: miestnych distribučných sietí a
zákazky v oblasti alternatívnych zdrojov energií, FTVE a nabíjacích
staníc
  • Návrhy technických riešení pri realizácii investičných akcií,
kontrola dodávok v súlade s projektovou dokumentáciou a
dodržiavania postupu prác a termínov realizovaných dodávateľmi
  • Riadenie a optimalizácia procesov na zákazkách Plánovanie a
koordinácia odborných prehliadok a servisov
  • Starostlivosť o zverených klientov a komunikácia dodávateľmi
  • Participácia na riešení požiadaviek klientov
  • Vytváranie cenových ponúk, analýz, reporting

Prácu v úspešnej spoločnosti s možnosťou osobného a profesného rastu so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením.
  • Po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby - k dispozícii služobné
motorové vozidlo
  • Príspevok do 3 piliera - DDS
  • Stravné hradené v plnej miere hradené zamestnávateľom aktuálne 6,80

  • Príspevok na dopravu do zamestnania - v prípade, že zamestnanec
nemá k dispozícii MV
  • Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, odborné
vzdelávanie
  • Zvyšné benefity skupiny PPA CONTROLL budú upresnené počas
pohovoru

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

www.ppapower.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pokiaľ sa chceš k nám pridať, nesmie ti chýbať
technické a analytické myslenie.
Odborná spôsobilosť podľa § 21 vyhl. č. 508/2009 - výhodou
Obchodné a ekonomické vedomosti – výhodou

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4534744  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac