PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Manažér stavby s elektrotechnickým vzdelaním

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 000 - 2 400 EUR/mesiaczákladná mzda od 1000 - 1800€/mesiac + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a zodpovedného manažéra stavby s elektrotechnickým vzdelaním!

Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

+ Riadenie pridelenej zákazky po technickej stránke
+ Určenie priorít, zabezpečenie organizácie prác a plynulosti realizácie zákazky, sledovanie úrovne kvality prác
+ Plánovanie a vypracovanie technickej prípravy zákazky
+ Zabezpečenie montážneho materiálu na zákazku
+ Vedenie a riadenie tímu
+ Riadenie prác vedúcich montérov
+ Dohľad na výkon montážnych prác
+ Delegovanie úloh
+ Riešenie prípadných problémov
+ Sledovanie a riadenie nákladov
+ Úzka spolupráca a komunikácia s projektovým manažérom

Čo od Teba očakávame:

+ Odborná spôsobilosť § 22,23 vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z.z.
+ Skúsenosti s vedením ľudí a stavieb
+ Organizačné schopnosti
+ Ekonomické povedomie
+ Efektívnu komunikáciu aj v anglickom jazyku
+ Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky stavbyvedúceho (zákon č. 138/1992 Z.z.) - výhodou, ale nie podmienkou

Čo Ti ponúkame:

+ Kariérny a odborný rast
+ Príležitosť cestovať a podieľať sa na projektoch v rámci SR, zahraničia
+ Mnoho iných benefitov, o ktoré sa radi s Tebou podelíme na pracovnom pohovore

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/deň,
bezplatné parkovanie,
príspevok na dopravu,
príspevok na rekreáciu zamestnanca a na detské rekreácie,
príspevok na DDS,
deň zdravia, športový deň, BETÓN párty, vianočný večierok,
firemné akcie, eventy a teambuildingy,
deň voľna a príspevok pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
školský a mikulášsky balíček pre deti,
referral program,
odmeny pri pracovných a životných jubileách,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti
elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO
s.r.o.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať
požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4524417  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac