PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Zmenový majster

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Šahy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacPre kandidáta s praxou ponúkame plat v rozpätí od 1100,- € do 1300,- € v závislosti od preukázaných odborných skúseností. Okrem základné platu ponúkame aj prémie do výšky 20% zo základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia činnosti zamestnancov údržby dennej zmeny a
zmenových zamestnancov
  • organizovanie a riadenie práce a údržby na objektoch a zariadeniach
(elektrické, plynové, tlakové, vzduchotechnické zariadenia,
zdravotechnika, kompresorové stanice, kanalizácie a ostatné
príslušenstvo budov)
  • tvorbu a aktualizáciu plánov údržby,
  • organizovanie, plánovanie odborných prehliadok a skúšok
spravovaných vyhradených technických zariadení
  • vypracovávanie štandardov pracovných postupov pri práci na
vybraných objektoch a zariadeniach

Prácu v úspešnej spoločnosti so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením. Aktívne podporujeme vzdelávanie zamestnancov odbornými školeniami. Poskytujeme stravné lístky, hradené v plnej výške zamestnávateľom. Zaujímavé benefity holdingu PPA Controll a.s. (napr. príspevok na dopravu do zamestnania, možnosť využívať rekreačné zariadenie v srdci Vysokých Tatier) http://www.ppa.sk/benefity/

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

Spoločnosť PPA Power DS s.r.o. sa zaoberá komplexnou správou priemyselných parkov, správou energetických zariadení jednotlivých klientov- kontrola činností zariadení, oprava, údržba, servisné prehliadky, 24 hod hot-line servis, optimalizáciou odberu energií - optimalizačné opatrenia odberu energií, dodávok a administrácie a meraní energií, vypracovávanie odberových diagramov, finančný a legislatívny outsourcing - vybudovanie a prefinancovanie energetických zariadení, právne poradenstvo v energetickej legislatíve, energetický audit.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické,

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Nutná:
  • vyhláška MPSVaR SR č.508/2009 Z. z. § 23 bez obmedzenia napätia,
  • obsluha tlakových a plynových zariadení, Výhodou:
  • oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení, - - VZV,
  • schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou,
  • výborné komunikačné zručnosti
  • samostatnosť

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4507619  Dátum zverejnenia: 9.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac