PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Asistentka riaditeľa

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 200 - 1 380 EUR/mesiac1200€/brutto + 15% variabilná mesačná zložka. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozmýšľala si nad pozíciou asistentky riaditeľa? Ak ťa baví administratíva a máš zmysel pre detail a organizáciu, máme pre teba ponuku práce!

Čo budeš ako asistentka riaditeľa robiť?

+ Komunikovať: Zvládneš každý email a telefonát s úsmevom a profesionalitou.
+ Administratívne úlohy: Nebojíš sa žiadnej úlohy, či už ide o evidenciu dokumentov, dochádzky alebo iné administratívne činnosti.
+ Zahraničné cesty: Budeš mať na starosti rezervácie a zabezpečenie služobných ciest a to na území SR, ale aj v zahraničí.
+ Spolupráca s HR a inými oddeleniami: Budeš spolupracovať s HR oddelením, zabezpečovať administratívnu časť dochádzky zamestnancov, spolupracovať s pracovnou zdravotnou službou.

Čo požadujeme:

+ Komunikačné zručnosti: Zrozumiteľná a priateľská komunikácia je základ.
+ Jazykové zručnosti: Komunikácia v angličtine v písomnej aj ústnej forme ti nerobí žiadny problém.
+ Samostatnosť: Dokážeš riešiť úlohy samostatne.
+ Spoľahlivosť: Pridelené úlohy riešiš zodpovedne a vieme sa na teba spoľahnúť.
+ Dôslednosť: Potrpíš si na detaily.

Čo Ti ponúkame:

+ Podporu: Do všetkých procesov Ťa radi zaučíme.
+ Kariérny rast: Tvoj rast a rozvoj sú pre nás dôležité. U nás nájdeš veľa príležitostí na kariérny posun.
+ Tím: Pracujeme ako rodina. Pomáhame si a trávime spolu čas aj mimo officu.
+ Benefity: Okrem zaujímavého platu ti ponúkame aj široké spektrum benefitov.

Pokiaľ ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis.

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
príspevok na stravné v hodnote 7,8€/ deň,
príspevok na dopravu,
príspevok na DDS,
flexibilný pracovný čas,
deň zdravia, športový deň,
deň voľna navyše pri svadbe,
príspevok pri narodení dieťaťa,
deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
karta MULTISPORT,
podniková chata v Štrbe,
jazykové vzdelávanie,
odborné vzdelávanie a mnohé iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
QI - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na sekretariáte riaditeľa je vítaná

Počet rokov praxe

2

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4496647  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac