Technicko - administratívny pracovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda od 1000 € + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec:
• Pracuje v projekčnom tíme v oblasti elektro .
• Upravuje a vytvára výkresy káblových trás.
• Navrhuje riešenia pri kolíziách medzi elektro, vzduchotechnikou a technológiou.
• Navrhuje osvetlenie priestorov.
• Vytvára detaily uchytení káblových trás.
• Konzultuje čiastkové projektové riešenia so zákazníkom.
• Pripravuje výkresy skutočného vyhotovenia.

Je vedený tímom skúsených odborníkov, popri ktorých získava hlbšie znalosti v oblasti projektovania elektrických zariadení.
Získa skúsenosti v oblasti projektovania elektrických inštalácií, osvetlenia, uzemnenia, bleskozvodu.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta očakávame:
• ochotu vzdelávať sa
• zodpovednosť, samostatnosť, pružnosť
• dôslednosť a presnosť pri plnení úloh.

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o. , z tohto dôvodu budú Vaše osobné údaje poskytnuté aj spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Adresa spoločnosti

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4489717  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac