PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Skladník Maďarsko - Göd

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Göd, Maďarsko
Termín nástupu
ASAP alebo dohoda
1 000 EUR/mesiac1000 € + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu. K mzde prislúchajú aj diéty: 39€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva práce v oblasti zásobovania, skladovania, manipulácie a prepravy materiálu.
  • Preberá objednaný tovar od prepravcu, identifikuje a kontroluje dodávku podľa dodacieho listu a informuje manažéra nákupu a vedúceho realizácie o dodávke.
  • Zabezpečuje vykládku a uloženie materiálu v sklade, pripravuje dodávku a zhromažďuje sprievodnú technickú dokumentáciu na vstupnú kontrolu, vypracováva protokol o vstupnej kontrole.
  • Vykonáva alebo spolupracuje pri vykonaní vstupnej kontroly. Pri zistení nezhody vystavuje hlásenie o nezhode, robí opatrenia vyplývajúce z výsledkov vstupnej kontroly.
  • Eviduje dodávku materiálu a vedie súvisiacu skladovú administratívu podľa interných predpisov, vykonáva fyzické inventúry podľa požiadaviek manažérov.
  • Vo výdajni výrobných prostriedkov vedie predpísanú evidenciu a administratívu náradia a OOPP. Vydáva a prijíma náradie, sleduje stav, spolupracuje pri vykonávaní pravidelných revízií. Zabezpečuje a vydáva predpísané alebo požadované OOPP a vedie osobné karty pracovníkov.
  • Pripravuje materiál podľa požiadaviek, vydáva a zaeviduje výdaj zo skladu.

PRACOVNÁ POZÍCIA VYŽADUJE CESTOVANIE DO ZAHRANIČIA.
Výška stravného sa určuje podľa Zákona č. 283/2002 o cestovných náhradách (39€/deň).
Počas pobytu v zahraničí spoločnosť hradí náklady za ubytovanie a dopravu do miesta výkonu práce.

Týždňové turnusy
(odchod z miesta bydliska v SR v pondelok, príchod domov do SR v piatok, víkend voľný).

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o. Pohovor sa uskutoční prostredníctvom MS Teams alebo osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Spoľahlivosť
  • Zodpovednosť
  • Manuálna zručnosť
  • Time manažment
  • Záujem a schopnosť učiť sa

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4486311  Dátum zverejnenia: 8.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac