PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Mechanik MaR

PPA CONTROLL, a.s.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacod 1100€ + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu. Pri plnení požadovaných / očakávaných výkonov, nadčasov a ďalších súvisiacich parametrov výkonu funkcie mechanika MaR možnosť dosiahnutia priemernej mesačnej mzdy až 1 850 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a výkon montážnych prác na zariadeniach MaR a ich spúšťanie do prevádzky, plnenie podľa úloh od nadriadeného pracovníka
Schopnosť orientovať sa v technickej dokumentácii zariadení MaR a vo výkresovej dokumentácii
Znalosť princípov merania tlaku, tlakovej diferencie, prietoku, teploty, hladiny apod. a príslušných postupov uvádzania meracích obvodov do prevádzky s nadväznosťou na technológiu
Znalosť logického riadenia a princípov regulácie, druhov regulačných obvodov, optimalizácia a ich uvádzanie do prevádzky s nadväznosťou na technológiu
Samostatné riešenie technických problémov pri uvádzaní do prevádzky a odstraňovaní závad
Pracovná pozícia v niektorých prípadoch vyžaduje cestovanie - územie SR - Duslo Šaľa, Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice a Bohunice , príp. zahraničie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer, zameranie na elektrotechniku, resp. automatizáciu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky, prípadne viac ročná prax je vítaná

Od úspešného kandidáta vyžadujeme samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, schopnosť efektívnej komunikácie, riešenia problémov, a tímovosť
Požadujeme § 22, 23 podľa vyhlášky 508/2009

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4485711  Dátum zverejnenia: 8.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac