PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Projektant

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 2 050 EUR/mesiaczákladná mzda od 1300€ + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovanie výrobných zapojovacích a jednopólových schém
  • Tvorba konštrukčných výkresov rozvádzačov
  • Tvorba zoznamov materiálu potrebného na výrobu rozvádzača
  • Vypracovanie cenových ponúk

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o. , z tohto dôvodu budú Vaše osobné údaje poskytnuté aj spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.

PPA ENERGO s.r.o. je najväčšou dcérskou spoločnosťou holdingu PPA CONTROLL a.s.
Nosným programom spoločnosti PPA ENERGO s.r.o. je jadrová energetika. Momentálne sa v najväčšej miere podieľa na dostavbe jadrovej elektrárne Mochovce – EMO 3,4.
Ponúka komplexné služby v oblasti: Automatizovaných systémov riadenia, Poľnej inštrumentácie a elektrosystémov pre konvenčnú a jadrovú energetiku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
EPLAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Odborná spôsobilosť § 22 vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z.z.
  • Skúsenosti v podobnom odbore, prípadne v projekcii NN zariadení
  • Samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4481845  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac