Vedúci realizácie/ Site manager

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiacod 1000 - 1800€/mesiac + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie realizačného tímu na mieste stavby

V etape prípravy:
• Preberá projektovú dokumentáciu
• Vypracováva technickú prípravu výroby/realizácie zákazky
• Vypracováva požiadavky na zabezpečenie materiálu a dodávok podľa plánu dodávok
• Plánuje realizačné kapacity

V etape realizácie:
• Zodpovedá za prevzatie montážneho pracoviska a vedenie montážnych denníkov
• Dohliada na vykonávanie montážnych prác v zmysle projektovej dokumentácie, pracovných a technologických postupov
• Zodpovedá za vykonanie jednotlivých skúšok a uvedenie do prevádzky podľa plánu kontrol a skúšok, a tiež za evidenciu a stav používaných meracích prístrojov
• Zodpovedá za dodržiavanie zmluvných termínov realizácie
• Zodpovedá za dodržiavanie požiadaviek plánu BOZP a PO a organizačných požiadaviek zákazníka
• Zodpovedá za odovzdanie zákazky odberateľovi vrátane príslušnej dokumentácie, odstránenie prípadných vád a nedorobkov, operatívne rieši vzniknuté problémy
• Spoluzodpovedá za hospodársky výsledok zákazky

PRACOVNÁ POZÍCIA VYŽDUJE CESTOVANIE AJ MIMO ÚZEMIA SR

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

• Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky stavbyvedúceho (zákon č. 138/1992 Z.z.)
• Prax 5 rokov a viac
• Odborná spôsobilosť § 22,23 vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z.z.
• Dobré ovládanie plánovania a organizácie práce, vedenie tímu
• Ekonomické povedomie
• Schopnosť efektívnej komunikácie, riešenia problémov, samostatnosť
• Ochota cestovať - PODMIENKA

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Adresa spoločnosti

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4481400  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac