PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Vedúci realizácie/ Site manager

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
1 000 - 2 500 EUR/mesiacod 1000 - 1800€/mesiac + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie realizačného tímu na mieste stavby

V etape prípravy:
  • Preberá projektovú dokumentáciu
  • Vypracováva technickú prípravu výroby/realizácie zákazky
  • Vypracováva požiadavky na zabezpečenie materiálu a dodávok podľa plánu dodávok
  • Plánuje realizačné kapacity

V etape realizácie:
  • Zodpovedá za prevzatie montážneho pracoviska a vedenie montážnych denníkov
  • Dohliada na vykonávanie montážnych prác v zmysle projektovej dokumentácie, pracovných a technologických postupov
  • Zodpovedá za vykonanie jednotlivých skúšok a uvedenie do prevádzky podľa plánu kontrol a skúšok, a tiež za evidenciu a stav používaných meracích prístrojov
  • Zodpovedá za dodržiavanie zmluvných termínov realizácie
  • Zodpovedá za dodržiavanie požiadaviek plánu BOZP a PO a organizačných požiadaviek zákazníka
  • Zodpovedá za odovzdanie zákazky odberateľovi vrátane príslušnej dokumentácie, odstránenie prípadných vád a nedorobkov, operatívne rieši vzniknuté problémy
  • Spoluzodpovedá za hospodársky výsledok zákazky

PRACOVNÁ POZÍCIA VYŽDUJE CESTOVANIE AJ MIMO ÚZEMIA SR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

  • Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky stavbyvedúceho (zákon č. 138/1992 Z.z.)
  • Prax 5 rokov a viac
  • Odborná spôsobilosť § 22,23 vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z.z.
  • Dobré ovládanie plánovania a organizácie práce, vedenie tímu
  • Ekonomické povedomie
  • Schopnosť efektívnej komunikácie, riešenia problémov, samostatnosť
  • Ochota cestovať - PODMIENKA

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4481400  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac