PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Office manager

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
950 - 1 030 EUR/mesiacod 950€ + 15% mesačná variabilná zložka + polročné odmeny vo forme 13., 14. platu + stravné (diéty) podľa zákona o cestovných náhradách pri zahraničných pracovných cestách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva komplexnú administratívnu podporu práce strediska
  • Komunikuje telefonicky a emailovo so zamestnancami a zákazníkmi
  • Prijíma, eviduje a triedi internú a externú poštu
  • Zabezpečuje program a rezervácie služobných ciest
  • Vybavuje drobný nákup podľa potrieb zákazky
  • Eviduje, spracováva a pripravuje
o pracovné výkazy
o mesačnú dochádzku
o fakturačné protokoly
o podklady na mzdy – výpočet diét, cestovných náhrad
o podklady na vyhodnotenie odvedenej práce
  • Vykonáva ďalšie operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

  • Podmienkou je maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni, znalosť anglického jazyka je výhodou
  • Kandidátka by mala byť ochotná cestovať do Maďarska
  • Požadujeme príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4476828  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac