PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Office manager

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.05.2023
950 - 1 100 EUR/mesiacNástupný plat začína na úrovni od 950,- € brutto do 1 100,- € v závislosti úspešnosti kvalifikačných vstupných testov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovávanie rôznych podkladov a materiálov
  • Spracovanie poštovej agendy (evidencia, zakladanie došlej a
odoslanej pošty)
  • Vedenie evidencie obchodných príležitostí a obchodných
partnerov (tvorba ponúk a zmlúv podľa predlohy).
  • Vypracovávanie ponúk podľa požiadaviek klientov a obchodných
partnerov
  • Vykonávanie rôznych administratívnych prác vrátane písomného a
telefonického kontaktu s klientami spoločnosti.
  • Evidencia dát, vytváranie rôznych analýz na základe požiadaviek
klienta, resp. spoločnosti.

  • Stabilnú prácu v slovenskom holdingu PPA CONTROLL a. s, ktorý
je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných
systémov kontroly a riadenia.
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Stravné dotované v plnej výške zo strany zamestnávateľa
  • MultiSport karta
  • Firemný a športový deň
  • Finančný príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či
životnom jubileu
  • Odborné vzdelávanie zamestnancov

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

www.ppapower.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, technické, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

asistentka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, profesionálne vystupovanie, asertivita, odolnosť voči stresu, časová flexibilita.
Požadujeme znalosť základných ekonomických vedomostí a strojopis.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4383233  Dátum zverejnenia: 4.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac