PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Účtovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
Dohoda
Od 1 000 EUR/mesiac+ 15% mesačné prémie + ročná odmena (výška ročnej odmeny závisí od hospodárskeho výsledku spoločnosti). Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovávať dodávateľské faktúry
  • Spracovávať platobné doklady a všetky účtovné operácie vrátane sledovania pohybu skladových zásob podľa definovaných postupov, účtovných princípov
  • Vykonávať formálnu kontrolu účtovných dokladov s cieľom pripraviť správne podklady pre zostavenie DPH výkazov
  • Spracovávať periodické účtovné, štatistické a iné výkazy za zverenú oblasť
  • Pripravovať podklady pre účely auditu, ročnej účtovnej závierky
  • Vykonávať odbornú účtovnícku a kontrolnú prácu vyžadujúcu znalosť teórie a praxe evidovania, triedenia, preverovania a analýzy finančných transakcií podľa platných predpisov
  • Aktívne spolupracovať pri prechode na nový IS (QI)

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o.

Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
QI informačný systém - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame:
  • Znalosť podvojného účtovníctva
  • Analytické a logické myslenie
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť
  • Time manažment
  • Záujem a schopnosť učiť sa nové veci
  • Samostatnosť pri riešení úloh
  • Cieľavedomosť a zmysel pre výsledok
  • Znalosť nemeckého jazyka - VÝHODA

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4331230  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac