PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Elektromontér – výroba CU zberníc vo výrobe rozvádzačov

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
1 050 - 1 400 EUR/mesiacod 1050 EUR/mesiac+ mesačné prémie do 15% (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta). Pri plnení požadovaných / očakávaných výkonov a ďalších súvisiacich parametrov výkonu funkcie Elektromontér – výroba CU, možnosť dosiahnutia priemernej mesačnej mzdy až 1400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva montáž, správne pripojenie zariadení podľa schválenej projektovej
dokumentácie a prípadné nezhody s projektovou dokumentáciou zaznačí
  • Podľa zaradenia vykonáva práce súvisiace s montážnymi a demontážnymi činnosťami CU
pásoviny na príslušnej zákazke (montáž nosníkov, izolátorov, tvarovanie CU pásoviny,
montáž zberníc a iné súvisiace činnosti)
  • Zabezpečuje funkčnosť a platnosť revízií jemu zvereného náradia a prístrojov

Pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť - PPA ENERGO s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

  • Spoľahlivosť
  • Odborná spôsobilosť minimálne podľa §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.,

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4306906  Dátum zverejnenia: 14.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac