PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Technicko - administratívny pracovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohoda
1 000 - 1 500 EUR/mesiac+ mesačné odmeny + stravné (diéty) podľa zákona o cestovných náhradách pri zahraničných pracovných cestách + 13. a 14. mzda. Mzda a finálna úroveň variabilnej zložky mzdy závisí od individuálnych schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec:
  • Pracuje v projekčnom tíme v oblasti elektro .
  • Upravuje a vytvára výkresy káblových trás.
  • Navrhuje riešenia pri kolíziách medzi elektro, vzduchotechnikou a technológiou.
  • Navrhuje osvetlenie priestorov.
  • Vytvára detaily uchytení káblových trás.
  • Konzultuje čiastkové projektové riešenia so zákazníkom.
  • Pripravuje výkresy skutočného vyhotovenia.

Je vedený tímom skúsených odborníkov, popri ktorých získava hlbšie znalosti v oblasti projektovania elektrických zariadení.
Získa skúsenosti v oblasti projektovania elektrických inštalácií, osvetlenia, uzemnenia, bleskozvodu.

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o. , z tohto dôvodu budú Vaše osobné údaje poskytnuté aj spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta očakávame:
  • ochotu vzdelávať sa
  • zodpovednosť, samostatnosť, pružnosť
  • dôslednosť a presnosť pri plnení úloh.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4229236  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac