PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Projektant - Elektro, SKR, MaR

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiacod 1.100€ + variabilná zložka mzdy (mesačná, štvrťročná). Mzda a finálna úroveň variabilnej zložky mzdy závisí od individuálnych schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracuje v projekčnom tíme na vytváraní projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a pre realizáciu.
  • Vypracováva čiastkové projekčné úlohy v softvéri AutoCad, Eplan, Dialux pod vedením vedúceho projektanta.
  • Navrhuje silnoprúdové a slaboprúdové obvody.
  • Vytvára dispozičné výkresy pre káblové rozvody.
  • Navrhuje a kreslí káblové trasy pre inštalovanie káblov.
  • Vytvára detaily uchytení káblových trás.
  • Projektuje uzemňovaciu sústavu pre uzemnenie spotrebičov, rozvádzačov a zariadení.
  • Konzultuje čiastkové projektové riešenia so zákazníkom a ostatnými zainteresovanými útvarmi spoločnosti
  • Dodržiava podmienky riešení v súlade s definovanými a dohodnutými záväznými technickými normami, prípadne technickými a organizačnými predpismi zákazníka.

Je vedený tímom skúsených odborníkov, popri ktorých získava hlbšie znalosti v oblasti projektovania elektrických zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie – absolvent, študent FEI – elektroenergetika, elektroenergetické a silnoprúdové inžinierstvo......

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Spoľahlivosť, organizovanosť
  • Analytické myslenie
  • Záujem a schopnosť učiť sa
  • Znalosť AUTOCAD - výhoda

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4162428  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac