Mzdový účtovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2020 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+ mesačné a kvartálne prémie. Finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností úspešného kandidáta

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné spracovanie mzdovej agendy k určenému výplatnému termínu, výplatných pások zamestnancom
  • Spracovanie a aktualizovanie mzdových dát v informačnom systéme
  • Komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou, daňovým úradom
  • Evidovanie a spracovanie zrážok zo mzdy zamestnancov
  • Spracovanie výstupu do účtovníctva
  • Archivácia mzdových dokladov
  • Sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia pre potreby spoločnosti

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

3

  • Uvítame skúseného kandidáta s min. 3 – ročnou praxou v oblasti spracovania miezd, s chuťou špecializovať sa na mzdy
  • Orientácia v oblasti pracovného práva, sociálneho zabezpečenia, zdravotného poistenia a problematike zdaňovania závislej činnosti
  • Osobná charakteristika : diskrétnosť, flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, dobrý timemanažment (schopnosť dodržiavať termíny), organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, pozitívne myslenie

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.

V prípade záujmu o uchádzanie sa o danú pozíciu nám, prosím, pošlite svoj životopis. V prípade záujmu o detaily pozície nás, prosím, kontaktujte aj telefonicky.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Vajnorská 137
831 04 Bratislava 3

ID: 3926378  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac