Asistentka

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
okamžite, prípadne dohodou

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie plynulého chodu kancelárie vedúceho správy
Spracovávanie rôznych podkladov a materiálov
Administratívne práce podľa potreby
Spracovanie poštovej agendy (evidencia, zakladanie došlej a odoslanej pošty)
Vypracovávanie ponúk podľa požiadaviek klientov a obchodných partnerov
Vykonávanie rôznych administratívnych prác vrátane písomného a telefonického kontaktu s klientami spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodouNástupný plat začína na úrovni od 900,- € brutto do 1100,- € v závislosti úspešnosti kvalifikačných vstupných testov.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, profesionálne vystupovanie, asertivita, odolnosť voči stresu, časová flexibilita.
Požadujeme znalosť základných ekonomických vedomostí a strojopis

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme osobne kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú spľňať požiadavky na uvedenú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Adresa spoločnosti

PPA CONTROLL a.s.
Vajnorská 137
831 04 Bratislava

ID: 3626749   Dátum zverejnenia: 22.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodouNástupný plat začína na úrovni od 900,- € brutto do 1100,- € v závislosti úspešnosti kvalifikačných vstupných testov.