Mzdová účtovníčka, mzdový účtovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 850 € + 10% mesačné prémie (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za spracovanie miezd, odmeňovania a zamestnaneckých výhod.
• Poskytuje poradenstvo v oblasti miezd a odmeňovania pre manažérov spoločnosti.
• Dobre sa orientuje v mzdovej legislatíve.
• Zodpovedá za dodržiavanie zásad ochrany osobných údajov, s ktorými prichádza do styku v súlade s platnými zákonmi a internými predpismi.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Požadovaná prax

1

  • Dôslednosť, samostatnosť,
  • Dobrá organizácia práce
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Znalosť IS Garis je výhodou, nie však podmienkou

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA Inžiniering s.r.o.,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.1.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Vajnorská 137
831 04 Bratislava 3

Kontaktná osoba: RNDr. Valéria Kormanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3573142   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 850 € + 10% mesačné prémie (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)