Elektromontér

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 700 € bez skúseností (absolvent), od 850 € s praxou + mesačné a kvartálne prémie (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva montáž podľa schválenej projektovej dokumentácie
  • Je zodpovedný za správne pripojenie zariadení podľa projektovej dokumentácie a prípadné nezhody s projektovou dokumentáciou zaznačí
  • Podľa zaradenia vykonáva práce súvisiace s montážnymi a demontážnymi činnosťami vykonávanými organizáciou na príslušnej zákazke podľa svojej kvalifikácie a schopností (montáž káblových trás, pokládka káblov, ukončovanie a zapájanie, montáž rozvádzačov, montáž zariadení SKR a iné súvisiace činnosti)
  • Zabezpečuje funkčnosť a platnosť revízií jemu zvereného náradia a prístrojov
  • MIESTOM VÝKONU PRÁCE JE ÚZEMIE SR, PRÍPADNE ZAHRANIČIE

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zamerenie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

  • Prax z oblasti montážnych činností
  • Odbornú spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009
  • Manuálnu zručnosť
  • Zodpovedný prístup k práci

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o.,
Ďakujeme vopred všetkým kandidátom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme osobne kontaktovať len tých ktorí budú spľňať požiadavky na uvedenú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.8.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Vajnorská 137
831 04 Bratislava 3

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Konečná
E-mail: poslať životopis
ID: 3467786   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 700 € bez skúseností (absolvent), od 850 € s praxou + mesačné a kvartálne prémie (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)