PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Vedúca/ vedúci marketingového oddelenia

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Nástupný plat začína na úrovni od 900,- € brutto do 1 500,- € v závislosti úspešnosti kvalifikačných vstupných testov. Pri úspešnom ukončení projektov získavate ešte nad rámec tejto mzdy projektové odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora strategických cieľov spoločnosti v oblasti segmetu distribúcia energií, plyn a facility management
  • Návrhy, realizácia obchodných a marketingový aktivít podporujúcich rozvoj spoločnosti
  • Prieskum trhu, monitorovanie trendov a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Tvorba marketingových materiálov spoločnosti
  • Komunikácia a aktívna starostlivosť o existujúcich klientov
  • Koordinácia a príprava firemných eventov pre obchodných partnerov / klientov

Ponúkame prácu v úspešnej spoločnosti s možnosťou osobného a profesného rastu až na pozíciu riaditeľ oddelenia so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením. Aktívne podporujeme vzdelávanie zamestnancov odbornými školeniami ale aj štúdiom cudzích jazykov. Zaujímavé benefity holdingu PPA Controll a.s. (napr. príspevok na dopravu do zamestnania, možnosť využívať rekreačné zariadenie v srdci Vysokých Tatier) http://www.ppa.sk/benefity/

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

www.ppapower.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, vysoké pracovné tempo, profesionálne vystupovanie a schopnosť vytvárať dlhotrvajúce obchodné vzťahy
  • Obchodné a ekonomické vedomosti

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3447368  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat začína na úrovni od 900,- € brutto do 1 500,- € v závislosti úspešnosti kvalifikačných vstupných testov. Pri úspešnom ukončení projektov získavate ešte nad rámec tejto mzdy projektové odmeny.