Referent MTZ/ Skladník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 750 € + mesačné a kvartálne prémie + bonusy (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Preberá objednaný tovar od prepravcu, identifikuje a kontroluje dodávku podľa
dodacieho listu a informuje manažéra nákupu a zákazky o dodávke.
  • Zabezpečuje vykládku a uloženie materiálu a tovaru v sklade, pripravuje dodávku a
zhromažďuje sprievodnú technickú dokumentáciu na vstupnú kontrolu, vypracováva
protokol o vstupnej kontrole.
  • Vykonáva alebo spolupracuje pri vykonaní vstupnej kontroly. Pri zistení nezhody
vystavuje hlásenie o nezhode, robí opatrenia vyplývajúce z výsledkov vstupnej kontroly.
  • Eviduje dodávku materiálu a vedie súvisiacu skladovú administratívu podľa interných
predpisov, vykonáva fyzické inventúry podľa požiadaviek manažérov.
  • Sleduje stav zásob skladovaného tovaru a vykonáva kontrolu skladovania, vypracováva
protokol o kontrole podľa platných predpisov.
  • Vo výdajni výrobných prostriedkov vedie predpísanú evidenciu a administratívu náradia
a OOPP. Vydáva a prijíma náradie, sleduje stav, spolupracuje pri vykonávaní pravidelných
revízií, zabezpečuje opravy pokazeného náradia. Zabezpečuje a vydáva predpísané alebo
požadované OOPP a vedie osobné karty pracovníkov.
  • Pripravuje materiál podľa požiadaviek, vydáva a zaeviduje výdaj zo skladu.
  • Vykonáva činnosti týkajúce sa prepravy a manipulácie s materiálom.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Požadovaná prax

3

  • Hľadáme tímového hráča s dobrým zdravotným stavom (manipulácia s bremenami ťažšími ako 15 kg)
  • Skúsenosť s prácou v sklade a s VZV je vítanou výhodou
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Vodičský preukaz "C" - PODMIENKA
  • Dobrá organizácia práce - ROZVOZ MATERIÁLU V RÁMCI PROJEKTOV PO CELEJ SR

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o.,
Ďakujeme vopred všetkým kandidátom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme osobne kontaktovať len tých ktorí budú spľňať požiadavky na uvedenú pozíciu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Vajnorská 137
831 04 Bratislava 3

ID: 3446497   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 750 € + mesačné a kvartálne prémie + bonusy (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)