Villanyszerelő

PPA CONTROLL, a.s.

A munkavégzés helye
Budapest, Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
31.05.2018
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
700 € tól kezdődő alapbér + havi és negydévi jutalmak (a bér teljes szintje a kiválasztott jelölt egyéni képességeitől és tapasztalataitól függ)

Informácie o pozícii

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Szerelések végzése a jóváhagyott tervrajzok szerint
  • Felelős a berendezések helyes, tervrajzoknak megfelelő bekötéséért. A tervrajztól eltérő eseteket bejegyzi.
  • Beosztásából eredő, végzettségének és gyakorlatának megfelelő szerelő és bontó munkálatokat végez a cég által megadott helyeken (kábelvonalak szerelése, kábelhúzás, befejezések és bekötések, elosztószekrények szerelése, irányításellenőrző rendszerek szerelése, valamint egyébb a munkálatokkal összefüggő tevékenységeki)
  • Biztosítja a használatába adott szerszámok és felszerelések üzemképességét, és megfelelését az érvényes szabványok és ellenőrzések feltételeinek

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

villamossági illetve energetikai szakon

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Munkavégzés helye: Budapest, Gyál városrész
  • Szerelői munkakörben végzett gyakorlat
  • A magyarországi jogrendnek megfelelő villanyszerelői munkákra szükséges rendeletek teljesítése
  • Munkaképesség
  • Felelős munkavégzés

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Információk a kiválasztási folyamatról

Ezt az állást PPA ENERGO, s.r.o. leányvállalatunknak biztosítjuk, amely átfogó szolgáltatásokat nyújt a következő területeken: automatizált vezérlőrendszerek, térinformatika és elektro-rendszerek az atomerőművek számára.
Személyes adatait ezért a PPA ENERGO s.r.o. vállalatnak is meg kell adni.

Állást hirdetö vállalat
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Hirdető cég

A cég címe

Vajnorská 137
831 04 Bratislava 3

ID: 3390274   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € tól kezdődő alapbér + havi és negydévi jutalmak (a bér teljes szintje a kiválasztott jelölt egyéni képességeitől és tapasztalataitól függ)