Asistentka výkonného riaditeľa

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zostavuje a koordinuje časový program rokovaní a podľa potrieb spisuje záznamy a zápisy, ktoré rozdeľuje účastníkom rokovania, v prípade potreby kontroluje plnenie úloh.
- Vedie termínovník služobných ciest a rokovaní u obchodných partnerov a iných subjektov
- Vykonáva rôzne kancelárske a súvisiace úlohy vzťahujúce sa ku každodennej prevádzke sekretariátu
- Prijíma a vybavuje telefonáty, prijíma správy a odkazy určené výkonnému riaditeľovi, v prípade jeho neprítomnosti zabezpečuje vybavenie súrnych úloh prostredníctvom vedúcich pracovníkov úseku.
- Prijíma, eviduje a triedi internú a externú poštu, zakladá korešpondenciu, elektronickú poštu, ostatné záznamy a dokumenty
- Prijíma návštevy riaditeľa, zodpovedá za prípravu a podávanie občerstvenia
- Organizačne zabezpečuje program a rezervácie služobných ciest pracovníkov príslušného úseku
- Je zodpovedná za chod kancelárie
- Spravuje a vyúčtováva prostriedky pridelené na drobný nákup v stanovenom termíne a stanoveným spôsobom
- Eviduje a spracováva mesačnú dochádzku zamestnancov úseku
- Pripravuje závierky a prehľady podľa požiadaviek riaditeľa

Našim zamestnancom ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, prostredie profesného rastu, vlastný sociálny program holdingu PPA CONTROLL, a.s.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom/ uchádzačkám za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme osobne kontaktovať len tých ktorí budú spľňať požiadavky na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Dôslednosť

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vajnorská 137
830 00 Bratislava 3
ID: 3308634   Dátum zverejnenia: 12.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou