Asistentka výkonného riaditeľa

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zostavuje a koordinuje časový program rokovaní a podľa potrieb spisuje záznamy a zápisy, ktoré rozdeľuje účastníkom rokovania, v prípade potreby kontroluje plnenie úloh.
  • Vedie termínovník služobných ciest a rokovaní u obchodných partnerov a iných subjektov
  • Vykonáva rôzne kancelárske a súvisiace úlohy vzťahujúce sa ku každodennej prevádzke sekretariátu
  • Prijíma a vybavuje telefonáty, prijíma správy a odkazy určené výkonnému riaditeľovi, v prípade jeho neprítomnosti zabezpečuje vybavenie súrnych úloh prostredníctvom vedúcich pracovníkov úseku.
  • Prijíma, eviduje a triedi internú a externú poštu, zakladá korešpondenciu, elektronickú poštu, ostatné záznamy a dokumenty
  • Prijíma návštevy riaditeľa, zodpovedá za prípravu a podávanie občerstvenia
  • Organizačne zabezpečuje program a rezervácie služobných ciest pracovníkov príslušného úseku
  • Je zodpovedná za chod kancelárie
  • Spravuje a vyúčtováva prostriedky pridelené na drobný nákup v stanovenom termíne a stanoveným spôsobom
  • Eviduje a spracováva mesačnú dochádzku zamestnancov úseku
  • Pripravuje závierky a prehľady podľa požiadaviek riaditeľa

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Dôslednosť

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom/ uchádzačkám za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme osobne kontaktovať len tých ktorí budú spľňať požiadavky na uvedenú pozíciu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Vajnorská 137
831 04 Bratislava 3

ID: 3308634   Dátum zverejnenia: 12.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou