Pracovník odpadového hospodárstva - vodič VZV

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou na pohovore

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti za vývoz odpadu z výrobných hál na odpadové hospodárstva, kontrola správnosti uloženia a triedenia odpadu, vystavovanie, evidencia a vyhodnocovanie vážnych lístkov, letná a zimná údržba areálu, drobné údržbárske práce.
Práca na 3 zmeny.

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Nutná odborná spôsobilosť na obsluhu motorových vysokozdvižných vozíkov, obsluha zdvíhacích plošín výhodou

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

Spoločnosť PPA Power DS s.r.o. sa zaoberá komplexnou správou priemyselných parkov, správou energetických zariadení jednotlivých klientov- kontrola činností zariadení, oprava, údržba, servisné prehliadky, 24 hod hot-line servis, optimalizáciou odberu energií - optimalizačné opatrenia odberu energií, dodávok a administrácie a meraní energií, vypracovávanie odberových diagramov, finančný a legislatívny outsourcing - vybudovanie a prefinancovanie energetických zariadení, právne poradenstvo v energetickej legislatíve, energetický audit.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Adresa spoločnosti

PPA CONTROLL a.s.
Vajnorská 137
831 04 Bratislava

ID: 3282444   Dátum zverejnenia: 9.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou na pohovore