Vedúci technologickej prípravy výroby

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie technickej prípravy výroby rozvádzačov
- Zodpovednosť za včasné spracovanie výrobnej, sprievodnej dokumentácie a rozpisov materiálu
- Sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory produkcie.
- Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Podieľa sa na spracovaní a pripomienkovaní pracovných postupov, technicko-organizačných predpisov

- Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
- Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky.
- Možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
- Zaujímavý sociálny program holdingu PPA CONTROLL a.s.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj Personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Znalosť EPLANu výhodou
- Skúsenosti v podobnom odbore, prípadne v projekcii NN zariadení
- Samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vajnorská 137
830 00 Bratislava 3

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Konečná
E-mail: poslať životopis
ID: 3260227   Dátum zverejnenia: 4.12.2017