Elektromontér

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 140, Bratislava 830 00
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce pri výstavbe výrobného závodu.
Vykonáva elektromontážne práce v rozsahu výstavby výrobného závodu.
Pracuje podľa technických výkresov, špecifikácií a projektovej dokumnetácie.
Pracuje podľa technických výkresov, špecifikácií, projektovej dokumentácie a pokynov zodpovedných zamestnancov.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky.
Možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
Zaujímavý sociálny program holdingu PPA CONTROLL a.s.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj Personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.
Viac informácií môžete získať: holoska@ppa.sk, 02/44 252 257

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Platná vyhláška č. 508/2009 § 22, § 23
Manuálna zručnosť, prax v odbore a zodpovedný prístup k práci.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vajnorská 137
830 00 Bratislava 3

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Konečná
E-mail: poslať životopis
ID: 3260116   Dátum zverejnenia: 4.12.2017