Elektrokonštruktér NN rozvádzačov, projektant

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za vstupnú kontrolu projektovej dokumentácie pre výrobu rozvádzačov.
  • Zodpovedá za spracovanie výrobnej a sprievodnej dokumentácie.
  • Vytvára zoznamy materiálu (BOM).
  • Zodpovedá a spracováva podklady pre cenové ponuky zákazníkom jednotlivých produktov Prevádzky výroby rozvádzačov
  • Práca v prostredí AutoCAD (resp. EPLAN)– na základe poskytnutej projektovej dokumentácie vytvára elektrické schémy a mechanické konštrukcie potrebné pre výrobu rozvádzačov
  • Zodpovedá za dodržiavanie platných noriem pri spracovaní technickej dokumentácie pre výrobu rozvádzačov
  • Podieľa sa na spracovaní a pripomienkovaní pracovných postupov, technicko – organizačných predpisov a ostatnej dokumentácie súvisiacej s výrobou rozvádzačov

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

  • Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie pre elektrické zariadenia NN
  • Skúsenosti v projektovaní NN zariadení veľkou výhodou
  • Technické myslenie
  • Znalosť technických noriem NN zariadení
  • samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
  • znalosť EPLAN výhodou

Koho hľadáme

Zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, zanieteného a schopného pracovať samostatné, ochotného učiť sa, schopného vhodne komunikovať s internými aj externými partnermi a úspešne zvládať pridelené úlohy.

Čo ponúkame

Možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch.

Kvalitné školenia a vzdelávacie programy.

Širokú škálu benefitov, ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom.

Na uverejnenú pozíciu uvádzame základnú zložku mzdy. Pri každom kandidátovi zvažujeme vzdelanie, odbornú kvalifikáciu, dĺžku praxe, ktoré ovplyvnia finálnu výšku mzdy, prípadne našu ponuku inej pozície.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme tých, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám na pracovnú pozíciu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Vajnorská 137
831 04 Bratislava 3

ID: 3260092   Dátum zverejnenia: 4.12.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou