Elektrokonštruktér NN rozvádzačov, projektant

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za vstupnú kontrolu projektovej dokumentácie pre výrobu rozvádzačov.
- Zodpovedá za spracovanie výrobnej a sprievodnej dokumentácie.
- Vytvára zoznamy materiálu (BOM).
- Zodpovedá a spracováva podklady pre cenové ponuky zákazníkom jednotlivých produktov Prevádzky výroby rozvádzačov
- Práca v prostredí AutoCAD (resp. EPLAN)– na základe poskytnutej projektovej dokumentácie vytvára elektrické schémy a mechanické konštrukcie potrebné pre výrobu rozvádzačov
- Zodpovedá za dodržiavanie platných noriem pri spracovaní technickej dokumentácie pre výrobu rozvádzačov
- Podieľa sa na spracovaní a pripomienkovaní pracovných postupov, technicko – organizačných predpisov a ostatnej dokumentácie súvisiacej s výrobou rozvádzačov

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky.
Možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
Zaujímavý sociálny program holdingu PPA CONTROLL a.s.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme tých, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám na pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie pre elektrické zariadenia NN
- Skúsenosti v projektovaní NN zariadení veľkou výhodou
- Technické myslenie
- Znalosť technických noriem NN zariadení
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- znalosť EPLAN výhodou

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vajnorská 137
830 00 Bratislava 3

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Konečná
E-mail: poslať životopis
ID: 3260092   Dátum zverejnenia: 4.12.2017