PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Elektromontér

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 140, Bratislava 830 00, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce pri výstavbe výrobného závodu.
Vykonáva elektromontážne práce v rozsahu výstavby výrobného závodu.
Pracuje podľa technických výkresov, špecifikácií a projektovej dokumnetácie.
Pracuje podľa technických výkresov, špecifikácií, projektovej dokumentácie a pokynov zodpovedných zamestnancov.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky.
Možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
Zaujímavý sociálny program holdingu PPA CONTROLL a.s.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj Personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.
Viac informácií môžete získať: [email protected], 02/44 252 257

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Platná vyhláška č. 508/2009 § 22, § 23
Manuálna zručnosť, prax v odbore a zodpovedný prístup k práci.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 3193150  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou