Skladník

PP Projekt, s.r.o.

Miesto práce
Rampová 2, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacIndividuálne ohodnotenie podľa množstva a kvality vykonávanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade v stavebninách s VZV, vykládka tovaru s kamiónom, nakládka tovaru na dopravné prostriedky, príprava tovaru - balenie, obsluha zákazníkov, výdaj tovaru, prípadne aj rozvoz tovaru a pod.

Po zaškolení možný kariérna rast, príplatky k osobnému ohodnoteniu. Pracovné ochranné pomôcky, možnosť objednávania stravy, príplatok na dopravu. Len pre seriózneho záujemcu.

Záujem je potrebné prejaviť na kontaktný e - mail, zaslať životopis, prípadne motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozíciu je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s VZV je výhodou s preukazom na obsluhu VZV ( možnosť zaškolenia ), fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť a pod. Výhodou je aj vodičské oprávnenie skupiny C.

Spoločnosť sa venuje predaju stavebných materiálov pre konečných zákazníkov a stavebné firmy, zabezpečuje rozvoz tovaru apod.
ID: 4400925  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac