Automechanik

PP Cars Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Domkárska 13, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 300 - 2 000 EUR/mesiac1 300€ je plat v skúšobnej dobe, po zapracovaní ponúkame plat 1 800€ (brutto), ale horná hranica mzdy nie je pevne stanovená, môže rásť v závislosti od šikovnosti zamestnanca, letné a zimné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné servisné prehliadky, mechanické a opravárenské práce
- kontrola technického stavu vozidiel,
- diagnostikovanie porúch
- stanovenie optimálneho spôsobu opráv
- používanie meracích a diagnostických prístrojov a zariadení
- montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva
- vykonávanie pravidelných prehliadok, pozáručných a generálnych opráv
motorových vozidiel
- ostatné pomocné práce
- geometria
- kontrola pred EK a STK

- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie ( skúsených mechanikov zaplatíme, nováčikov zaučíme )
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- práca na jednu zmenu
- výkonnostné odmeny
- letné a zimné odmeny
- stále pracovné miesto
- stravné lístky
- pracovné oblečenie
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do 350€
- odmena pri odporučení zamestnanca do 500€

Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania, a to až do odvolania súhlasu, maximálne však na dobu 3 rokov od poskytnutia údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vyučený v odbore automechanik
- Uchádzači s dlhoročnou praxou sú vítaní
- Tímová práca
- Analýza a riešenie problémov
- Informačná a technická gramotnosť
- Odolnosť voči stresu
- Organizovanie a plánovanie práce
- Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- Bezúhonnosť, lojálnosť
- Manuálna zručnosť, technické myslenie

PP Cars Slovakia, s. r. o. autoservis a pneuservis s dlhoročnými skúsenosťami. Zameriavame sa na servis a opravu vozidiel VW Group.
ID: 4729545  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac