Reagujte bez životopisu

Technický riaditeľ

Pozitivo

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiac+ 250 EUR managerský príplatok + variabilná zložka 20 % základnej mesačnej brutto mzdy ( fixná počas prvého pol roka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš radšej riešenia ako výhovorky? Bavia ťa slaboprúdové technológie, bezdrôtové komunikačné riešenia kamerové systémy, wifi siete a orientuješ sa v IT? Vieš sa nadchnúť a zabrať spolu s tímom, keď je to potrebné? Tak čítaj prosím ďalej.
Do interného pracovného pomeru hľadáme Technického Riaditeľa, ktorý sa s nadšením chopí tejto výzvy.
Tvoje úlohy:
• Vytvárať príjemnú atmosféru a rozvíjať vzťahy s klientami a kolegami
• Ako technický riaditeľ budeš zodpovedný za riadenie tímu technikov, ich rozvoj a motiváciu
• Medzi tvoje úlohy bude patriť aj riadenie projektov a príprava cenových ponúk
• Budeš sa starať o spokojnosť našich významných klientov
• Všetkým kolegom rád pomôžeš, ak budú mať akékoľvek technické otázky
• Budeš hľadať nové riešenia, inovácie, vzdelávať sa a navrhovať zlepšenia
• Budeš sledovať trendy a implementovať ich do našej spoločnosti
• Reporty a administrácia ohľadom technického oddelení

Sme menšia IT spoločnosť do 20 zamestnancov, kde sa snažíme udržiavať tvorivé, dynamické a priateľské prostredie pre našich zamestnancov. Sídlime v modernej dizajnovej budove nabitej smart technológiami, kde budeš chodiť s radosťou. Okrem toho v nej stretneš zaujímavých a podnetných ľudí, môžeš si dať meeting v našich meetingovkách alebo využiť služby skvelej reštaurácie.
Na začiatok ti poskytneme :
• firemné vozidlo aj na súkromné účely ( po ukončení skúšobnej doby )
• smartphone aj na súkromné účely
• gastrolístky v hodnote 4,50€
• pružná pracovná doba a HomeOffice
• finančný príspevok pri významnom jubileu ( narodeniny, narodenie dieťaťa)
• firemné vzdelávanie hradené zamestnávateľom
• teambuildingy a firemné eventy
• permanentky na športoviská

Ak ťa zaujala naša ponuka pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom, v ktorom nám odkomunikuješ prečo ťa naša ponuka oslovila a prečo by si bol pre nás prínosom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je menšia spoločnosť venujúca sa slaboprúdovým technológiám, bezdrôtovým komunikačným riešeniam, kamerovým systémom, wifi sieťam a inému...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technický manager, IT manager

Počet rokov praxe

5

Čo od teba očakávame:
• Skúsenosť s vedením ľudí – ľudia sú pre nás dôležití, to práve oni stoja za úspechom našej firmy a preto je pre nás dôležite, aby náš nový kolega rozumel nie len technike a IT, ale aj ľuďom
• Profesionálne vystupovanie, pozitívne osobné nastaveniu, chuť meniť, rozvíjať a napredovať
• Skúsenosť s prácou na podobnej pozícii, ideálne nie v korporátoch
• Schopnosť operatívne riešiť krízové situácie
• Organizačné schopnosti

Pozitivo je personálno poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje svoje služby pre firmy aj jednotlivcov. Pre firmy realizujeme najmä personálne audity, AC a DC, recruitment, outplacement, vzdelávanie a poradenstvo. Pre jednotlivcov kariérne a osobné poradenstvo, koučing.
Komplexný prehľad služieb nájdete na našich webových stránkach.
www.pozitivo.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4024808  Dátum zverejnenia: 25.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac