Reagujte bez životopisu

Kaderníčka, Kaderník, Barber, Solárium

POZIT, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú KADERNÍČKU, kaderníka, Barbera do vynoveného, pekného, zabehnutého kaderníckeho salónu v Trnave. Dámske, pánske, detské kaderníctvo, farbenie, strihanie, úprava, starostlivosť, predlžovanie vlasov..
Výhody: dlhodobá spolupráca, príjemné prostredie, výborný kolektív, možnosť odborného rastu, vlastná klientela, pohyblivá pracovná doba. V prípade záujmu možná dohoda o prevádzke SOLÁRIA spolu s KADERNÍCTVOM.

výborný kolektív, vlastná otváracia doba, príjemné prostredie, dlhodobá spolupráca,
výborné podmienky, vlastný cenník, vlastný systém práce, veľa poskytovaných služieb na jednom mieste. V prípade záujmu možná dohoda o prevádzke SOLÁRIA spolu s KADERNÍCTVOM.

Ponúkame prenájom jedného kaderníckeho kresla v zabehnutom kaderníckom a kozmetickom salóne. V salóne s poskytujú aj klasické masáže a solárium.
Priestor je kompletne vynovený a príjemne zariadený.
Jedno kreslo je dlhodobo obsadené, avšak hľadáme šikovnú kaderníčku/ kaderníka na druhé kreslo. Práca nie je časovo obmedzená, otváracia doba je od 9:00 do 18:00 hod. soboty len na objednávku. V prípade záujmu sa dajú nadstaviť rôzne varianty spolupráce.
V prípade záujmu možná dohoda o prevádzke SOLÁRIA spolu s KADERNÍCTVOM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

I. poschodie nákupného centra zamerané na poskytovanie služieb: fitnes centrum, kozmetika, kaderníctvo, masáže, solárium.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kaderník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

kaderník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť , odbornosť, zodpovednosť,
príjemné vystupovanie,

Salón krásy a zdravia ELIT.
Klasická kozmetika, prístrojová kozmetika, masáže, kaderníctvo, solárium, fitnes centrum. www.creativesportcentrum.sk , https://www.salon-elit.sk/
Salón sa nachádza na I. poschodí v nákupnom centre CASSALE v Trnave, na ulici Beethovenova 28. Vchod na rohu po schodoch vedľa kvetinárstva.
Poskytovanie služieb – kozmetika, prístrojová kozmetika, masáže, dámske – pánske – detské kaderníctvo, solárium, fitnes centrum a súvisiace služby.
ID: 4162955  Dátum zverejnenia: 16.9.2021