Hlavný automechanik

Požičaj a vráť spol. s r. o.

Miesto práce
Neresnická cesta 2218/3, 960 01 Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1400 € + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutá niekoľkoročná spoločnosť Autoservis Raster s. r. o. s novorenovovanou dielňou.
- komplet servisné práce všetkých typov osobných vozidiel.

- priestor využiť svoje vedomosti a zručnosti, možnosť zvyšovať svoju odbornosť
- realizovať svoje nápady a možnosť rozšíriť sortiment firmy
- prácu v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- špičkové technické vybavenie dielní
- korektný prístup zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Životopis.
2. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
3. Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik osobných motorových vozidiel

- prax v odbore
- osobnosť schopná a ochotná sa učiť nové veci a implementovať ich do praxe
- aktívny prístup k práci, zodpovednosť
- orientácia na riešenie problémov
- prozakaznícka orientácia
- manuálna zručnosť
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- ochota pracovať v prípade potreby nadčas
- zvládanie stresových situácií
- zmysel pre detail a dôslednosť
- komunikatívna
- empatická

V našom autoservise Vám ponúkame služby spojené so servisom, údržbou, a komplexnou starostlivosťou o vaše auto, či vozový park. Náš Individuálny prístup k zákazníkovi je základ budúcej spoločnej spolupráce a vzájomnej spokojnosti. Každý zákazník je pre nás dôležitý, bez ohľadu, či príde s drobnosťou, alebo s vážnym problémom. Hlavným cieľom je, aby ste sa k nám vrátili, boli spokojní a šírili o nás dobré meno.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3211147  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 € + provízie