Výrobný pracovník - montáž káblových zväzkov (pre mužov alebo ženy)

Powersonic Industries s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
718 EUR/mesiacNástupná mzda pozostáva z fixnej zložky 592€ a variabilnej zložky 100€ ako odmena za kvalitu a produktivitu. Po skúšobnej dobe sa plat zvýši do 618€ a variabilnej zložky 100€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Powersonic Industries s.r.o., výrobca káblových zväzkov v Banskej Bystrici, plánuje tento rok rozšíriť svoju produkciu a z tohto dôvodu hľadáme ľudí, ktorí majú záujem o prácu v našej výrobe.
Vašou úlohou bude montovať káblové zväzky, ovládacie skrinky, bloky na DIN lištu a pod.
Práca pozostáva z rezania a odizolovania káblov a vodičov, lisovania kontaktov, spájkovania, skrutkovania a zapájania vodičov do konektorov, montáže konektorov, testovania hotových výrobkov atď. Jedná sa o pomerne jednoduchú prácu, ktorú môžu vykonávať muži i ženy.
Pracuje sa v čistom prostredí, iba cez deň. Jednozmenná prevádzka.
Predchádzajúce skúsenosti a / alebo záujem o tento typ práce je výhodou.

Práca v čistom a priateľskom prostredí
Stravovacie poukážky - možnosť stravovania v jedálni nachádzajúcej sa v blízkosti práce
Medzinárodný manažment

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu pošlite, prosím, svoj životopis cez portál profesia.sk (alebo na mailovú adresu [email protected]). Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Manuálna zručnosť, praktické (a technické) myslenie, presnosť a precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť a svedomitosť

Powersonic is a global company driven by innovation and customer service.
With expertise in the manufacturing of custom cable assemblies, wiring harnesses and electro-mechanical assemblies, we provide rapid speed to market and cost savings solutions to our customers.
We have over 20 years of history. In 2017 our branch in Slovakia was opened.
ID: 4019819  Dátum zverejnenia: 3.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 718 EUR/mesiac